Web Sayfası, Sık Sorulan Sorular - Ankara Web

ankara web sayfa
İçeriğe git
Alan Adı - Domain
Web sitenizin ad uzantısı olacak domain seçimine henüz karar vermediyseniz bizimle irtibata geçerek en iyi dönüşümlü alan adı seçiminde yardımcı olabiliriz. Siparişi verilen alan adı domain 1 yıllığına tescil edilir ve yıl sonunda sürekliği için tekrarlanması gerekir.
Disk Alanı - Hosting + Trafik
500mb - 5gb arası 20tb'dan daha çok web disk alanı seçilebilir. Özel 2gbit/s aylık sınırsız hızlı veri aktarımı, kesintisiz 2.5 g bit/s network hat alt yapısına sahip sunucularımızda barınan siteler yüksek trafikli internet siteleri için en hızlı ve güvenli olan disk alanı hosting trafik seçenekleridir. Alan adı ile beraber yılda bir yenileme / yükseltme gerekir.
E-Posta Adresi
Kişisel - kurumsal tercih ettiğiniz isim/birim@webadresi uzantısı adında açılan e posta adresi hesaplarına erişim için verilecek kullanıcı adı ve şifreniz ile web mail panelinden ulaşabilirsiniz. Mail hesapları aldığınız hosting paketi süresi ve alan yeterince veri sakla ve tüm zamanlı anti spam anti virüs taraması yapılmaktadır.
Web Site Tasarımı
Web site tasarımında herhangi bir tema benzeri hazır siteler kullanılmaz. Tüm tasarımlarımız türk ticaret kanununa uygun, mobil duyarlı responsive tasarımlardır. Web siteler masaüstü tablet ve cep telefonu ebatlarında tasarlandığından siteye girişte sistem ziyaretçiyi otomatik tanır ve girmiş olduğu cihaza göre siteye yönlendirir. Özgün tasarımlarımız sayesinde sizler de müşterilerinizi rahatlıkla etkileyebilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Gelirinizi doğrudan etkileyen bu web site tasarımı için artık kapı kapı dolaşmanıza da gerek kalmadı. Sadece bir telefon ile isteklerinizi iletebilirsiniz
Web Sayfa Sayısı
Tek sayfadan oluşan arttırılabilir alt sayfalar menü ve kategorilerden oluşur. Sitenizi tamamlayan sayfaların tümü site içi - dışı aramalarda bulunabilirliği için etiketlenir buna göre kodlanıp yayına hazır hale getirilir. Bu sayede sayfa açılış süresi sayfalar arası geçiş gibi yüklenme süreleri optimize edildiğinden web sayfa sayısı her ne kadar olursa olsun tüm sayfalar daha hızlı açılırlar.
Web Uygulamaları
Hizmetimiz dahilinde olan web uygulamaları işinize yarayabilir. Site tasarımı için fotoğraf - video çekim ve montajı, yine site içinde yada dışında kullanılabilir banner animasyon grafik, sayfanız için tanıtım videosu, canlı video sunum tasarımda tercih edilebilir. Video çekimi 1-3 video fotoğraf/ürün çekimi ise 1-50 arası belirlenen tutar için geçerlidir,. Yeşil perde uygulaması içeren çekimler bu ücrete dahil değildir.
E-Ticaret Sitesi
Siteniz üzerinden online sanal pos entegreli yada mail order sistemi ile kolaylıkla ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Online satış hizmeti veren sitelerde güvenliğinde ön planda olduğu ssl şifreleme satın alarak güvenliği sağlanmaktadır. E-Ticaret sitesi hizmet süresinde yılda bir yenilenir, e-ticaret için gerekli ürün bilgileri ve güncellemeler tarafımızca yapılmaktadır.
Veri Güncelleme
Site bitiminden sonra olabilecek güncellemelerin tarafımızca profesyonel işlenmesidir. Bu değişiklikleri kendiniz yapmak isterseniz sadece sitedeki metin ve fotoğraflar için kısmen kullanabilir bir yönetici admin içerik paneli hazırlanabilir. Yine bu panel sayfa içindeki bilgileri değiştirmeye yetecek kadar basit ve kolay olsa da bu ve benzeri değişiklikleri bizim yapmamız her açıdan daha uygun olacaktır. Veri güncelleme hizmeti içinse talep üzerine olan ay içinde 1-3 arası içerik düzenlenir.
Web Reklam
Hazırda bir reklam dosyası yoksa yeni bir banner tasarım hazırlanıp kategorisinde bulunan reklam forum firma rehberi siteleri gibi belirlenmiş alanlarda reklam bütçesi ile orantılı olarak yayınlanır. Reklam için yayınlanma süresi isteğinize bağlıdır. Web reklam hizmetinin devam zorunluluğu yoktur istediğiniz zaman başlar ve biter.
Kelime Bazlı SEO
Ana anahtar kelime ve alt grupları seçilir. Arama motoru aramalarda ilk sıralarda görünmesini istediğiniz bu kelimeleri bulunduğu yerden üst sıralara ilk sayfalara yükseltme çalışmasıdır. Kelimenin zorluk derecesi ve bütçesine göre 1-3 aylık çalışma süresi içerisinde bulunduğu sıradan başlara çıkmayı garanti eder. Google başta olmak üzere diğer arama motorlarının tümü için uygulanır. Kelime bazlı seo hizmet süresi devam ettiği kadar aylık ödeme istenir ve iptal durumu isteğinize bağlıdır.
Sosyal Medya Reklam
Belirlediğiniz bir reklam metni, banner yada video reklamlarını google facebook youtube instagram sayfalarında geniş kategoride yayınlanması için verilen hizmettir. İzin verilen toplam bütçe genelinde 1-3 Ay süresine göre yayınlanır. Sosyal medya reklam hizmetin devam zorunluluğu yoktur istediğiniz zaman başlar ve biter.
Site Yönetim Hizmeti
Site içi belirli sayıda sayfaların içeriklerini güncelleme, tasarım ve yazılımda kullanılan objelerin yeni güncel sürümlerini kontrol ve uygulanması,sunucu genel bakım tarama ve onarma, 7/24 site takip kontrol ve analiz hizmetini kapsar. Site içi ve dışı analizi, toplam ziyaret sayısı, siteyi hangi kullanıcılar nereden hangi saatlerde kaç kişi hangi arama motorundan aramalarla hangi cihazlardan ziyaret etmiş günlük haftalık aylık yıllık genel analizi yapılarak tarafınıza aylık rapor halinde sunulur. Web sitesi içeriğinin periyodik olarak dahili ve harici disklere eksiksiz online/offline yedekleme, site teslim öncesi ve sonrası olan tasarımları da kapsayan tüm içerikler yedeklenir hatta sitenin tasarımı da önceki web site tasarımı arzu edildiğinde tekrar o güne geri yüklenir. Site yönetim hizmeti belirlenen süre kadar devam eder ve iptali isteğinize bağlıdır.
Web Tasarım Paketi
Web sayfanızı internet ortamına hazırlamak ve tanıtmak için,  içerikleri bizim tarafımızdan ücretsiz girilen güncellenebilir web site hizmetidir . Web paketlerinde çoğu web tasarım firmasında olağan paketlerde hazır tema şablon kullanılır ,bunun yanı sıra aynı tasarımı birden çok kişi ya da kuruma düzenlenir, fakat biz projelerimizde tamamen özgün bir web sayfa hazırlar beğeninize sunarız. Web paketlerinde tasarlanan her internet sitesi için ayrı özgün ve güncel tasarım uygulanır. Web paket içeriğinde web sayfanın kısmen yönetimi, metin resim benzeri materyallerin güncelleme silme ekleme gibi işlemleri, admin ve içerik paneli dışında ilk 1 ay tarafımızdan ücretsiz sağlanır. Satın aldığınız paketi süresiz ömür boyu kullanabilirsiniz ancak sitenin yayın yapmasını sağlayan domain ve hosting sene sonu tekrarında ücretinin ödenmesi halinde yenilenir. Ek hizmetler için sene sonunda ayrı ödeme istenir. Web tasarım paketi ödemeleri 1/2 peşinat veya ilk taksit tutarıdır.
Teklif Formu
Ana sayfa da ki formda gerekli alanları doldurmanız istenir. Kısaca özetleyecek olursak ürün ve hizmetler ile ilgili ön bilgi, ortalama kaç sayfa ve bölümden oluşacağı, web sitesinde bulunacak ürün ve hizmet miktarı ve güncelleme süresini, varsa örnek gösterilecek diğer benzer site adreslerini yazmanız istenmektedir. Teklif formu sonunda bu istekleri seçmiş olduğunuz fiyat aralığı doğrultusunda en uygun tutarı ile beraber tarafınıza geri bildirim sağlanır.
7/24 Teknik Destek
Oluşabilecek sorunları anlık olarak giderebilmek için 7/24 teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır Destek bildirimleriniz için ana sayfa'dan çevrimiçi / çevrimdışı destek talebinde bulunabilirsiniz. Bilgi işlem sipariş ve ödemeler hakkındaki tüm talepleriniz en kısa sürede yanıt bulacaktır.
İnternet Sayfası Ankara
Sizler de Ankara'da yaşıyor iseniz firmamız ile yüz yüze iletişime geçebilir ve destek alabilirisiniz. Personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. İnternet sayfası Ankara hizmetlerimiz kapsamında müşterilerinize en iyi şekilde hitap edecek unsurlar tercih edilecektir. Bunların belirlenmesinde ise sizlerin önerileri ile personellerimizin engin tecrübeleri birlikte değerlendirilecektir. Bunun sonucunda ortaya son derece özgün ve kaliteli bir internet sayfası çıkacaktır. Ortaya çıkan bu sayfada beğendiğiniz ve beğenmediğiniz unsurları da bizlere söyleyerek değişiklik yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz daha önceden tasarladığımız sitelerimize de göz atabilirsiniz. Bu sitelerden beğendiğiniz hususları not edebilir ve bizlere bildirebilirsiniz.
Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı
Hem kullanıcılar hem de arama motorları için mobil uyumlu web site tasarımı son derece önem arz etmektedir. Bunun sebebi ise artık birçok kimsenin internete mobil cihazlar ile bağlanıyor olmasıdır. Dolayısıyla eğer mobil uyumlu bir siteye sahip değilseniz bu durumda ayakta kalmanız hayli zor olacaktır. İşte bunun farkında olan firmamız en orijinal web site tasarımlarını mobil uyumlu olarak sizlere sunmaktadır. Böylelikle hangi cihazdan bağlanılırsa bağlansın son derece uyumlu bir site ile karşılaşmak mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra site hızı, dikkat çekici tasarım gibi hususlar bu alanda kendilerini geliştirmiş uzman personellerimiz tarafından dikkatlice ayarlanmaktadır.
İnternet Site Fiyatları
Site kurmak istiyor ancak fiyatları sizleri korkutuyor ise firmamızın sizlere sunduğu uygun internet site fiyatları ile bu korkunuza bir son verebilirsiniz. Firmamız sizlere en kaliteli tasarımları sunarken aynı zamanda fiyat konusunda da oldukça fazla yardımcı olmaktadır. Tasarıma harcanan emek arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Bu durum en baştan taleplerinize göre şekillenmektedir. Dolayısıyla bütçenizi aşacak bir sürpriz ile daha sonra karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Ayrıca sitenin büyüklüğüne göre de site oluşturmanın fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak her ne hizmet sunulacak olursa olsun her birisinde sizlere en uygun fiyatlarla sunulacaktır. Bu fiyatlarımız sunmuş olduğumuz kalite ile orantılandığında piyasadaki en avantajlı fiyatlar ortaya çıkacaktır.
Web Tasarım Fiyatları
İstediğiniz sitenin özelliklerine göre web tasarım fiyatları değişmektedir. Ancak firmamız uçuk fiyatlardan kaçınmaktadır. Dolayısıyla bütçenizi zorlamayacak ve aynı zamanda da taleplerinizi karşılayacak bir ücret sizlerden talep edilecektir. Bunun yanı sıra birden fazla web sitesi tasarımı yapıldığında da fiyatlar ayrı ayrı hesaplanarak sizlere sunulacaktır. Bu sayede hangi hizmetin ne kadar maliyeti olduğunu sizler de görebileceksiniz. Sunmuş olduğumuz fiyatları piyasadaki diğer fiyatlar ile de karşılaştırdığınızda bariz bir şekilde göreceksiniz ki firmamız sizlere son derece avantajlı bir imkan sunmaktadır. Üstelik uygun fiyatlara rağmen üstün hizmet kalitesi ve özgün tasarımlar sunulması da sizler için avantaj sayılacak diğer konulardır.
Web Tasarım Kurulum Fiyatları
Piyasada web tasarım için uçuk meblağlar isteyenler olduğu gibi çok ucuz rakamlar telaffuz edenler de olmaktadır. Ancak tüm bunlardan kaçınmak gereklidir. Zira fiyatlar sitenin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Deneyimli personellerimiz tarafından özgün bir şekilde tasarlanan bu sitelerde herhangi bir kopya içerik bulunmamaktadır. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olarak firmamızdan web tasarımı hizmeti alabilmeniz de mümkündür. Bu durumda web tasarım kurulum fiyatları da sitenin durumuna göre değişiklik arz edecektir.
Web Sayfası Yapan Firmalar
Bilindiği üzere piyasada web sayfası yapan firmalar hayli fazladır. Ancak bunların çoğunda hazır taslaklar kullanılmakta ve bilmeyen kişiler aldatılmaktadır. Kimilerinde ise basit bir tasarıma dahi uçuk fiyatlar talep edilmektedir. Ancak firmamız tüm bu sorunları ortadan kaldırarak sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.
Web tasarımı yapan firmalar arasından kalitesi ile sıyrılan firmamızdan hizmet almak için bizleri her daim arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Personellerimiz sizlere en doğru bilgileri en kısa zamanda vereceklerdir. Ayrıca talep ettiğiniz hizmetleri de çok kısa bir sürede sizlere teslim edeceklerdir. Böylelikle bu alışverişten en karlı sizler çıkacaksınız
Web siteleri yaptıran firmaların listesi
AVM, Acenta, Aksesuarcı, Anahtarcı, Antikacı, Apartman, Araba Tamircisi, Araç Kiralama, Asansör Bakım, Astrolog, Avizeci, Avukat, Ayakkabı Mağazası, Ayakkabıcı, Ağda Salonu, Aile Hekimi, Alışveriş Mağazası, Ana Okulu, Apart Otel, Acil Servis, Acil Tıp, Aşçı, Avukat, Aktar, Aktör, Aktris, Atlet, Ambalaj, Analist, Animatör, Armatör, Aktüer, Anatomist, Abonelik, Antrenör, Akaryakıt İstasyon, Akrobat, Akupunktur Uzmanı, Anketör,
Besicilik, Balıkçılık, Bar, Bayan Giyim, Bayan Kuaförü, Bayan Terzisi, Bebek Bakıcısı, Benzin İstasyonları, Berber, Beyaz Eşya, Bilardo Salonu, Bilgisayarcı, Bilişim, Bobinajcı, Börekçi, Bayii, Branda, Banka, Banyo Aksesuarları, Bakan, Belediye, Bahis, Biyolog, Boyacı, Beslenme Öğretmeni, Bakım, Bestekar, Bilet Satış,
Camcı, Çatı Ustası, Çevirmen, Çilingir, Çiçekçi, Çocuk Doktoru, Çocuk Giyim, Çocuk Gelişim Uzmanı, Çocuk Bakım, Çantacı, Çadır, Cafe, Catering, Çocuk Yuvası, Cam Balkon, Canlı Model, Cast, Cep Telefonu ve Aksesuarları, Cilt Bakım, Çamaşırhane, Çevre Sağlığı, Çiftçi,
Dans Kursu, Dekorasyon Firması, Demir Doğrama, Demirci, Dergi Gazete, Dershane, Dil Kursu, Diyetisyen, Dalış Eğitmeni, Diş Sağlığı, Diş Hekimi, Deri Giyim, Doktor, Doğalgazcı, Döşeme Atölyeleri, Düğün Salonu, Dernek, Düğün ve Evlilik, Dövmeci, Drama, Danışman, Dış Ticaret, Dans Sanatçısı, Duvar Süsleme, Doğal Gaz Tesisatçısı, Dekorasyon, Deniz Ürünleri, Dermatoloji Uzmanı, Dondurmacı
Ecza Deposu, Eczacı, Eczane, Elektrikci Elektronikçi, Elektroterapist, Ev Tekstil, Epidemiyolog, Editör, Emlak Firması, Emlakçı, Embriyolog, Engelli Bakım, Endüstriyel, Erkek Giyim, Erkek Kuaför, Erkek Terzisi, Eskici, Estetisyen, Eğitim, El Sanatları, Ev Hanımı, Ek Gelir, Eğlence Hizmetleri, Epilasyon Depilasyon, Evde Bakım, Ergoterapist , Embriyolog, Et Ve Et Ürünleri, E-Ticaret,
Fabrika, Finans Ve Borsa, Ferforjeci, Farmakolog, Fizyoterapist, Firma, Fantezi Ürünleri, Fuar, Fitness, Fırın ve Unlu Mamuller, Fast Food, Figüran, Falcı, Fizik Tedavi, Filolog, Fotoğrafçı, Film Yapım, Fuar,
Gayrimenkul, Gelinlik, Giyim Mağazası, Göz Doktoru, Güzel Sanatlar, Güzellik Hizmetleri, Gözlükçü, Gündelikçi, Güzellik Merkezi, Güzellik Uzmanı, Geri Dönüşüm, Gıda, Gıda Satış Pazarlama, Güzellik Salonu, Güvenlik, Gazeteci, Gerontolog, Geriatri Uzmanı, Gitarist, Grafiker,
Halı Yıkama, Hac Malzemeleri, Halı Saha, Hamam Sauna, Hastane, Hattat, Hakem, Hidrolik, Havalandırma Klima, Heykeltraş, Hostes, Hurdacı, Huzurevi, Hırdavatçı, Hemşire, Hediyelik Eşya, Hobi, Hizmet, Hukuk Büroları, Halı Yıkama, Hamile Giyim, Hasta Bakımı, Hava Yolu, Hazır Giyim, Hititolog, Hizmet,
Isıtma Soğutma Sistemleri, İç Mimar, İllüzyonist, İç Giyim, İzolasyon, İç Mimar, İthalat, İhracat, İlan, İnşaat, İnternet Cafe, İşletmeci, İç Mekan Dekorasyon, İç Hastalıkları, İkinci El Eşya,
Jinekolog, Jeneratör, Jimnastik, Jeoloji, Jeomorfolog,
Kafe, Kaplıca, Kardiyolog, Kağıtçı, Kitapçı, Kobi, Konaklama, Konfeksiyon, Kaynakçı, Konsolosluk, Kimyager, Kozmetik, Parfüm, Kuaför Salonu, Kumaşçı, Kuru Temizlemeci, Kuruyemişçi, Kurye Kargo, Kuyumcu, Klinik, Koltuk Yıkama, Kırtasiye, Kreş, Kişisel Bakım, Koç, Kuaför Malzemeleri, Kısa Film Yapımcısı,
Laboratuar, Lokanta, Lojistik, Laborant, Lastik Cant Montaj, Levha Cam, Lekeci, Led Aydınlatma, Lutiye,
Motel, Manken, Mali Müşavir, Makyaj, Masör Masöz, Masaj Terapisti, Matbaa, Medikal, Mimar, Mobilya Firması, Mobilyacı, Moda Evi, Motor Tamircisi, Muhasebeci, Muhtar, Milletvekili, Müteahhit, Müzik Kursu, Model, Müzisyen, Moda, Modelist, Moda Tasarımcısı, Mağaza, Manikürcü Pedikürcü, Market, Mefruşat, Muhabir, Malzemeci, Mühendis, Medyum, Marangoz, Müşteri, Maslahatgüzar, Mekan Süsleme, Menajer, Mermerci, Metin Yazarı, Mezar Yapım, Mütehassıs, Mütercim, Müzik Aletleri,
Nakliyat, Nakliyeci, Nakışçı, Nalbur, Nefroloji Uzmanı, Nezaretçi, Numerolog, Numuneci, Nöroloji Uzmanı, Nütrisyon Hemşiresi,
Onlıne Satış, Okul, Organizasyon Firması, Otel, Oto Elektrikçi, Oto Galeri, Oto Kiralama, Oto Tamircisi, Oto Aksesuar, Optik, Oto Yedek Parçacı, Otobüs Bileti, Odyometrist, Optometrist, Oto Kurtarma, Otobüs Firması, Oyuncakçı, Okul Öncesi, Oyuncu, Okutman, Ortoptist, Organik Tarım, Osteopat, Opera, Özel Ders, Öğrenci Yurdu, Özel Gün, Öğretmen,
Pansiyon, Pastane, Petshop, Pratisyen, Parfümeri Satış, Pazarlama, Pizzacı, Promosyon Firması, Paketleme, Proje, Pskolog, Pazarlama, Poliklinik, Perdeci, Park, Parti Organizasyon, Palyaço, Piyanist, Publar, PVC Üretim Montaj, Pedolog, Pedagog, Pedodonti Uzmanı, Perfüzyonist, Plastik, Perakende Satış, Perukacı, Peyzaj Mimarı, Pideci, Pilates Eğitmeni, Piyano Eğitmeni, Podiatrist, Prefabrik Yapı, Prodüktör, Profesyonel Sporcu, Proje Mühendisi, Psikiyatri Uzmanı,
Saatçi, Sanatçı, Spor Kulübü, Spor Tesisi, Spor Salonu, Spa Merkezi, Saç Bakım, Su Bayi, Step Aerobik Eğitmeni, Şair, Şirket, Sanayi, Sinema, Sağlık, Sporcu, Spor Malzemeleri, Sürücü Kursu, Sigortacı, Site, Site Yönetimi, Sadekar, Sahaf, Sakatatçı, Sanat Galerisi, Saraciye, Sosyolog, Seyahat Acentesi, Saraç, Sağlık Uzmanı, Senaryo Yazarı, Seracılık, Seramik, Serbest, Servis, Ses Sanatkarı, Seslendirme Sanatçısı, Sosyal Medya Uzmanı, Stilist, Şapkacı, Şarküteri, Şoför, Spot, Sipariş
Tabelacı, Taksi Durağı, Tercüme Bürosu, Tercüman, Tekstil, Takı İmalatçısı, Tığ Örgücü, Terzi, Teknik Direktör, Tesisatçı, Tiyatro Oyuncusu, Tamirci, Tornacı, Turizm Acentası, Telekom, Takip, Telekomünikasyon, Tekniker, Terapist, Tarım, Temizlik, Teknik Servis, Teletaypist, Trapezci, Tesis, Tente, Tıbbi Malzemeler, Toptan Ticaret, Tel Örgü, Takdimci, Tasarımcı,
Uyducu, Uçak Bileti, Uluslararası Ticaret, Ulaştırma, Unlu Mamüller, Ustası, Üretim, Uzman, Uzatma Ağ-File, Uşak, Ürün Satışı, Ürün Tanıtım, Üretim
Vinç Firması, Vize, Veteriner, Vaiz, Validasyon Uzmanı, Vücut Geliştirme, Vücut Bakım ve Masaj, Web Ofset Baskı, Web Sitesi Yöneticisi, Web Tasarımcısı, Webmaster,
Yangın Söndürme, Yapı Market, Yayınevi, Yazar, Yönetmen, Yüz ve Vücut Masajcısı, Yabancı Dil Uzman Öğreticisi, Yetkili Servis, Yemekhane, Yoga Salonu, Yoga Eğitmeni, Yeminli Mali Müşavir, Yedek Parçacı, Yaşlı Bakım, Yapma Çiçek, Yapı Dekorasyon, Yapımcı, Yardımcı, Yüzme Eğitmeni,Yuva
Zoolog, Zahireci, Zemin Kaplamacısı, Zararlı Böcek Kontrolörü, Zihinsel Engelliler Özel Eğitim, Züccaciye, Ziraat,

İçeriğe dön