Web Sayfası - Ankara Web Sayfa

İçeriğe git

Sık sorulan sorular

Ankara Web Sayfa
Yayınlayan içinde Hizmetlerimiz ·
Tags: sıksorulansorularstatikdinamikmobiluyumluresponsivetasarımlarwebtasarımfiyatlarıinternetsitesiwebsayfasıfiyatları
Alan Adı - Domain - 100 - 150 ₺
Web sitenizin ad uzantısı olacak domain seçimine henüz karar vermediyseniz bizimle irtibata geçerek en iyi dönüşümlü alan adı seçiminde yardımcı olabiliriz. Siparişi verilen alan adı domain 1 yıllığına tescil edilir ve yıl sonunda sürekliği için tekrarlanması gerekir. Dilerseniz bu süreyi 2/3/5 yıl gibi satın almakta mümkün olacaktır.

Disk Alanı - Hosting + Trafik  - 250 - 1.000 ₺
500mb - 5gb arası 20tb'dan daha çok web disk alanı seçilebilir. Özel 2gbit/s aylık sınırsız hızlı veri aktarımı, kesintisiz 2.5 g bit/s network hat alt yapısına sahip sunucularımızda barınan siteler yüksek trafikli internet siteleri için en hızlı ve güvenli olan sata/sata2/ssd disk alanı hosting seçenekleridir. Alan adı ile beraber yılda bir yenileme / yükseltme gerekir.

E-Posta Adresi - 150 - 500 ₺
Kişisel - kurumsal tercih ettiğiniz isim/birim@webadresi uzantısı adında açılan e posta adresi ve bu hesaplara erişim için verilecek kullanıcı adı ve şifreniz belirlenerek web mail oluşturulur. Mail hesapları tüm zamanlı olarak anti spam anti virüs taraması yapılmaktadır.

Web Site Tasarımı - 500 - 7.500 ₺
Web site tasarımında herhangi bir tema benzeri hazır siteler kullanılmaz. Tüm tasarımlarımız türk ticaret kanununa uygun, tam mobil duyarlı responsive tasarımlardır. Web siteler masaüstü tablet ve cep telefonu ebatlarında tasarlandığından siteye girişte sistem ziyaretçiyi otomatik tanır ve girmiş olduğu cihaza göre siteye yönlendirir. Arama motoru dostu temiz kodlama sayesinde siteleriniz hızlı ve aramalarda bir adım daha önde olacak sekilde ayarlanmaktadır.Tek sayfadan oluşan arttırılabilir alt sayfalar menü ve kategorilerden oluşur. Sitenizi tamamlayan sayfaların tümü site içi - dışı aramalarda bulunabilirliği için etiketlenir buna göre kodlanıp yayına hazır hale getirilir. Sayfalar içinde ayrı optimize edildiğinden sayfa açılış süresi sayfalar arası geçiş gibi yüklenme süreleri gibi çeşitli önem arz eden ayarlar tarafımızca özenle yazılmaktadır. Web sayfa sayısı her ne kadar olursa olsun tüm sayfalar daha hızlı açılırlar.

Web Uygulamaları  - 500 - 2.500 ₺
Hizmetimiz dahilinde olan web uygulamalarda işinize yarayabilir. Site tasarımı için fotoğraf - video çekim ve montajı, yine site içinde yada dışında kullanılabilir banner animasyon grafik, sayfanız için tanıtım videosu, canlı video sunum tasarımda tercih edilebilir. Video çekimi 1-3 video fotoğraf/ürün çekimi ise 1-50 adet bazlı belirlenecektir. Yeşil perde uygulaması içeren çekimler ayrıca ücretlendirlir. Siteye eklenecek her yabancı dil toplam tutarın 1/2 s,ne tekabul eder.

E-Ticaret Sitesi - 1.000 - 2.500 ₺
Siteniz üzerinden online sanal pos entegreli yada mail order sistemi ile kolaylıkla ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Online satış hizmeti veren sitelerde güvenliğinde ön planda olduğu ssl şifreleme satın alarak güvenliği sağlanmaktadır. E-Ticaret sitesi hizmet süresinde yılda bir yenilenir, e-ticaret için gerekli ürün bilgileri ve güncellemeler tarafımızca yapılmaktadır.

Veri Güncelleme - 75 - 250 ₺
Site bitiminden sonra olabilecek güncellemelerin tarafımızca profesyonel işlenmesidir. Bu değişiklikleri kendiniz yapmak isterseniz sadece sitedeki metin ve fotoğraflar için kısmen kullanabilir bir yönetici admin içerik paneli hazırlanabilir. Yine bu panel sayfa içindeki bilgileri değiştirmeye yetecek kadar basit ve kolay olsa da bu ve benzeri değişiklikleri bizim yapmamız her açıdan daha uygun olacaktır.

Web Reklam - 250 - 5.000 ₺
Hazırda bir reklam dosyası yoksa yeni bir banner tasarım hazırlanıp kategorisinde bulunan reklam forum firma rehberi benzeri siteler gibi belirlenmiş alanlarda reklam bütçesi ile orantılı olarak yayınlanır. Reklam için yayınlanma süresi isteğinize bağlıdır. Web reklam hizmetinin devam zorunluluğu yoktur istediğiniz zaman başlar ve biter.

Kelime Bazlı SEO - 1.000 - 3.000 ₺
Ana anahtar kelime ve alt grupları seçilir. Arama motoru aramalarda ilk sıralarda görünmesini istediğiniz bu kelimeleri bulunduğu yerden üst sıralara ilk sayfalara yükseltme çalışmasıdır. Kelimenin zorluk derecesi ve bütçesine göre 1-3 aylık çalışma süresi içerisinde bulunduğu sıradan başlara çıkmayı garanti eder. Google başta olmak üzere diğer arama motorlarının tümü için uygulanır. Kelime bazlı seo hizmet süresi devam ettiği kadar aylık ödeme istenir ve iptal durumu isteğinize bağlıdır.

Sosyal Medya Reklam - 1.000 - 5,000 ₺
Belirlediğiniz bir reklam metni, banner yada video reklamlarını google facebook youtube instagram sayfalarında geniş kategoride yayınlanması için verilen hizmettir. İzin verilen toplam bütçe genelinde 1-3 Ay süresine göre yayınlanır.

Site Yönetim Hizmeti - 500 - 2,500 ₺
Site içi belirli sayıda sayfaların içeriklerini güncelleme, tasarım ve yazılımda kullanılan objelerin yeni güncel sürümlerini kontrol ve uygulanması,sunucu genel bakım tarama ve onarma, 7/24 site takip kontrol ve analiz hizmetini kapsar. Site içi ve dışı analizi, toplam ziyaret sayısı, siteyi hangi kullanıcılar nereden hangi saatlerde kaç kişi hangi arama motorundan aramalarla hangi cihazlardan ziyaret etmiş günlük haftalık aylık yıllık genel analizi yapılarak tarafınıza aylık rapor halinde sunulur. Web sitesi içeriğinin periyodik olarak dahili ve harici disklere eksiksiz online/offline yedekleme, site teslim öncesi ve sonrası olan tasarımları da kapsayan tüm içerikler yedeklenir hatta sitenin tasarımı da önceki web site tasarımı arzu edildiğinde tekrar o güne geri yüklenir. Site yönetim hizmeti belirlenen süre kadar devam eder ve iptali isteğinize bağlıdır.

Web Tasarım Paketleri - 1.500 - 3,000 - 5,000 ₺
Web sayfanızı internet ortamına hazırlamak ve tanıtmak için,  içerikleri bizim tarafımızdan ücretsiz girilen güncellenebilir web site hizmetidir. Web paketlerinde tasarlanan her internet sitesi için ayrı özgün ve güncel web sayfa hazırlar beğeninize sunarız. Web paket içeriğinde web sayfanın kısmen yönetimi, metin resim benzeri materyallerin güncelleme silme ekleme gibi işlemleri, admin ve içerik paneli dışında ilk 1 ay tarafımızdan ücretsiz sağlanır. Satın aldığınız paketi süresiz ömür boyu kullanabilirsiniz ancak sitenin yayın yapmasını sağlayan domain ve hosting sene sonu tekrarında ücretinin ödenmesi halinde yenilenir. Ek hizmetler için sene sonunda ayrı ödeme istenir. Web tasarım paketi ödemeleri 1/2 peşinat veya ilk vade tutarıdır.

Fiyat Teklif Formu - 500 - 10,000 ₺
Ana sayfa da ki formda gerekli alanları doldurmanız istenir. Kısaca özetleyecek olursak ürün ve hizmetler ile ilgili ön bilgi, ortalama kaç sayfa ve bölümden oluşacağı, web sitesinde bulunacak ürün ve hizmet miktarı ve güncelleme süresini, varsa örnek gösterilecek diğer benzer site adreslerini yazmanız istenmektedir. Teklif formu sonunda bu istekleri seçmiş olduğunuz fiyat aralığı doğrultusunda en uygun tutarı ile beraber tarafınıza geri bildirim sağlanır. İstediğiniz sitenin özelliklerine göre web tasarım fiyatları değişmektedir. Ancak firmamız uçuk fiyatlardan kaçınmaktadır. Dolayısıyla bütçenizi zorlamayacak ve aynı zamanda da taleplerinizi karşılayacak bir ücret sizlerden talep edilecektir

7/24 Teknik Destek - 0 - 500 - 100 ₺
Oluşabilecek sorunları anlık olarak giderebilmek için 7/24 teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır Destek bildirimleriniz için ana sayfa'dan çevrimiçi / çevrimdışı destek talebinde bulunabilirsiniz. Bilgi işlem sipariş ve ödemeler hakkındaki tüm talepleriniz en kısa sürede yanıt bulacaktır.

İçeriğe dön